0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
AC Milan
۲
۰
Frosinone Calcio
Finished
۲۰:۳۰
SSC Napoli
۴
۱
Inter Milano
Finished
۲۳:۰۰
Empoli FC
۴
۱
FC Torino
Finished
۱۷:۳۰
AC Chievo Verona
۰
۰
UC Sampdoria
Finished
۱۵:۰۰
Parma Calcio 1913 S.r.l.
۱
۰
ACF Fiorentina
Finished
۱۷:۳۰
Juventus Turin
۱
۱
Atalanta Bergamasca Calcio
Finished
۲۳:۰۰
Spain
LaLiga
SD Eibar
۲
۲
FC Barcelona
Finished
۱۸:۴۵
Real Madrid
۰
۲
Real Betis Balompie
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
Super Lig
Galatasaray
۲
۱
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۰:۳۰
Alanyaspor
۱
۱
Caykur Rizespor
Finished
۲۰:۳۰
Bursaspor
۰
۰
Goztepe SK
Finished
۱۷:۳۰
Akhisar Belediyespor
۲
۲
Kayserispor
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Premiership
Celtic Glasgow
۲
۱
Heart of Midlothian
Finished
۱۸:۳۰
Kilmarnock FC
۲
۱
Glasgow Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۱
۲
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Schweizer Cup
FC Basel 1893
۲
۱
FC Thun
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
1. HNL
HNK Hajduk Split
۴
۱
NK Istra 1961
Finished
۱۹:۰۰
HNK Gorica
۱
۰
NK Osijek
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
SC Internacional RS
۲
۰
CSA AL
Finished
۲۳:۳۰
SAO Paulo FC SP
۰
۰
EC Bahia BA
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Mineiro MG
۲
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۲:۳۰
SE Palmeiras SP
۴
۰
Santos FC SP
Finished
۰۲:۳۰
Goias EC GO
۱
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۲۳:۳۰
CA Paranaense PR
۰
۲
SC Corinthians SP
Finished
۲۳:۳۰
Chapecoense SC
۱
۳
Fortaleza EC CE
Finished
۲۳:۳۰
Fluminense FC RJ
۴
۱
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۳۰
Ukraine
Premier League, Championship round
FC Zorya Lugansk
۰
۱
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Oleksandriya
۰
۱
FC Lviv
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
FC Astana
۱
۲
Shakhtyor Karagandy
Finished
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۲
۱
FC Irtysh Pavlodar
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A, Championship Round
Club Brugge
۳
۲
Royal Antwerp FC
Finished
۲۰:۳۰
KRC Genk
۰
۰
Standard Liege
Finished
۲۰:۳۰
KAA Gent
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۱
۰
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF
۲
۰
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۰۰
IK Sirius FK
۳
۴
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
Russia
لیگ برتر
FC Ural Yekaterinburg
۲
۲
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۱۳:۰۰
FC Arsenal Tula
۰
۳
FC Krasnodar
Finished
۱۸:۰۰
Yenisey Krasnoyarsk
۲
۲
FC Dinamo Moscow
Finished
۱۵:۳۰
FK Rostov
۱
۰
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Championship Round
FC Banik Ostrava
۰
۰
SK Slavia Prague
Finished
۱۷:۳۰
AC Sparta Prague
۲
۰
FK Jablonec
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۰
۲
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۷:۳۰
Korea Republic
K-League 1
Daegu FC
۲
۱
Incheon United FC
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongnam FC
۱
۲
Pohang Steelers
Finished
۱۰:۳۰
Seongnam FC
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۱۲:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
۱
۳
FC Seoul
Finished
۱۴:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Championship Round
Legia Warszawa
۲
۲
Kghm Zaglebie Lubin
Finished
۲۰:۳۰
GKS Piast Gliwice
۱
۰
KKS Lech Poznan
Finished
۲۰:۳۰
KS Cracovia
۰
۳
MKS Pogon Szczecin
Finished
۲۰:۳۰
KS Lechia Gdansk
۲
۰
Jagiellonia Bialystok
Finished
۲۰:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۳
۰
MSV Duisburg
Finished
۱۸:۰۰
SG Dynamo Dresden
۳
۱
SC Paderborn 07
Finished
۱۸:۰۰
VfL Bochum
۲
۲
1. FC Union Berlin
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Magdeburg
۱
۱
1. FC Cologne
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Heidenheim 1846
۴
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۰۰
DSC Arminia Bielefeld
۱
۰
Holstein Kiel
Finished
۱۸:۰۰
SV Darmstadt 98
۱
۰
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۸:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۲
SV Sandhausen
Finished
۱۸:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۲
۱
FC ST Pauli
Finished
۱۸:۰۰
Denmark
Superligaen, Championship round
Esbjerg FB
۴
۳
FC Copenhagen
Finished
۲۰:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۲
Odense Boldklub
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Club Olimpia
۲
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Nacional Asuncion
۰
۰
Club River Plate Asuncion
Finished
۰۳:۴۰
Ecuador
Serie A
CD America De Quito
۱
۱
Delfin SC
Finished
۲۳:۳۰
CS Emelec
۱
۰
CD Universidad Catolica
Finished
۰۱:۴۵
LDU Quito
۲
۲
Deportivo Cuenca
Finished
۰۴:۰۰
USA
Major League Soccer
Sporting Kansas City
۱
۱
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۵:۰۰
Houston Dynamo
۲
۱
DC United
Finished
۰۵:۰۰
Orlando City SC
۵
۱
FC Cincinnati
Finished
۲۳:۳۰
Minnesota United FC
۱
۰
Columbus Crew
Finished
۰۴:۳۰
Philadelphia Union
۰
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۴
۱
Chicago Fire
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Botafogo FC SP
۰
۱
Vila Nova FC GO
Finished
۰۲:۳۰
Parana Clube PR
۰
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۰:۰۰
EC Vitoria BA
۱
۳
EC Sao Bento SP
Finished
۰۰:۰۰
America FC MG
۱
۲
SC Recife PE
Finished
۲۳:۳۰
Portugal
Segunda Liga
FC Pacos Ferreira
۲
۰
CD Cova Piedade
Finished
۱۸:۳۰
SC Varzim
۱
۰
Academica De Coimbra
Finished
۱۸:۳۰
Estoril Praia
۲
۱
FC Famalicao
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Farense
۱
۰
Academico De Viseu FC
Finished
۱۸:۳۰
Uniao Desportiva Oliveirense
۲
۱
FC Arouca
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Covilha
۱
۱
CD Mafra
Finished
۱۸:۳۰
FC Penafiel
۰
۱
Leixoes SC
Finished
۱۹:۳۰
Japan
J.League 2
Mito Hollyhock
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۰۹:۳۰
Zweigen Kanazawa
۰
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۳
Tokyo Verdy
Finished
۰۹:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
FC Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
FC Machida Zelvia
۲
۲
Kyoto Sanga FC
Finished
۱۱:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۵
۱
FC Gifu
Finished
۱۱:۳۰
Cyprus
1st Division, Championship group
AEK Larnaca
۲
۱
AC Omonia Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
NEA Salamina Famagusta
۲
۱
Apollon Limassol
Finished
۲۰:۳۰
USA
USL, Championship
Tacoma Defiance
۱
۱
Reno 1868 FC
Finished
۰۶:۳۰
Indy Eleven
۱
۰
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina FC
۰
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Louisville City FC
۰
۰
Saint Louis FC
Finished
۰۳:۳۰
Orange County SC
۲
۲
Austin Bold FC
Finished
۰۶:۳۰
Phoenix Rising FC
۴
۰
LAS Vegas Lights
Finished
۰۷:۰۰
San Antonio FC
۱
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۰۰
Rio Grande Valley FC
۲
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۵:۰۰
Loudoun United FC
۱
۲
Hartford Athletic
Finished
۲۲:۳۰
Memphis 901 FC
-
-
Pittsburgh Riverhounds
Abandoned
۰۴:۳۰
OKC Energy FC
۱
۱
Real Monarchs Slc
Finished
۰۵:۰۰
Nashville SC
۱
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۳
New Mexico United
Finished
۰۴:۳۰
EL Paso Locomotive FC
۳
۱
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۰۰
Belarus
Vysshaya League
Torpedo Minsk
۰
۱
FC Dinamo Brest
Finished
۱۷:۳۰
FC Slutsk
۲
۲
FK Dnyapro Mogilev
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Premier League, Playoffs 1-6
Maccabi Netanya FC
۰
۲
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
Finished
۲۲:۰۰
Hapoel Beer Sheva FC
۱
۰
Hapoel Hadera
Finished
۲۲:۰۰
Maccabi Haifa FC
۱
۱
Maccabi Tel Aviv FC
Finished
۲۲:۰۰
China
Chinese Super League
Tianjin Teda
۲
۰
Hebei China Fortune
Finished
۱۲:۰۰
Shenzhen FC
۱
۲
Dalian Yifang FC
Finished
۱۶:۰۵
Austria
Bundesliga, Championship Round
SK Sturm Graz
۱
۲
FC Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
SKN St. Poelten
۰
۱
LASK Linz
Finished
۱۹:۳۰
FK Austria Wien
۲
۰
RZ Pellets Wac
Finished
۱۹:۳۰
Norway
Eliteserien
Sarpsborg
۱
۳
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Rosenborg BK
۳
۲
Mjondalen
Finished
۲۰:۳۰
Bodo/Glimt
۱
۲
SK Brann
Finished
۲۲:۳۰
FK Haugesund
۰
۰
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۰
۳
Odds BK
Finished
۲۰:۳۰
Stromsgodset IF
۳
۱
Troemso IL
Finished
۲۰:۳۰
Stabaek IF
-
-
Valerenga IF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Stjarnan Gardabaer
۰
۲
KA Akureyri
Finished
۲۱:۳۰
Breidablik Kopavogur
۰
۱
IA Akranes
Finished
۲۳:۴۵
IBV Vestmannaeyjar
۱
۱
Vikingur Reykjavik
Finished
۲۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
CD Lugo
۱
۰
RC Deportivo La Coruna
Finished
۲۲:۳۰
RCD Mallorca
۱
۰
UD Almeria
Finished
۱۴:۳۰
Real Oviedo
۱
۰
CD Numancia
Finished
۱۸:۳۰
Cadiz CF
۰
۰
CA Osasuna
Finished
۲۰:۳۰
Cordoba CF
۴
۳
Gimnastic De Tarragona
Finished
۲۲:۳۰
Union Deportiva Las Palmas
۳
۲
CF Rayo Majadahonda
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1, Championship round
Fotbal Club Fcsb
۱
۰
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۲:۰۰
Austria
2. Liga
WSG Swarovski Wattens
۳
۱
SKU Ertl Glas Amstetten
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam
V-League
HA Noi FC
۳
۲
SHB DA Nang
Finished
۱۶:۳۰
QNK Quang Nam
۱
۱
NAM Dinh FC
Finished
۱۴:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۱
۱
Becamex Binh Duong
Finished
۱۴:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۲
۲
York 9 FC
Finished
۰۰:۰۰
Cavalry FC
۱
۰
FC Edmonton
Finished
۰۲:۳۰
Hungary
NB I
Puskas Akademia FC
۱
۱
Ferencvarosi TC
Finished
۱۹:۳۰
Debreceni VSC
۴
۱
Paksi FC
Finished
۱۹:۳۰
Szombathelyi Haladas
۱
۱
Vidi FC
Finished
۱۹:۳۰
Kisvarda FC
۲
۱
Mezokovesd SE
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest FC
۱
۴
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
Diosgyori Vtk
۳
۰
Ujpest FC
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Moreirense FC
۱
۳
Vitoria Guimaraes
Finished
۲۳:۳۰
CD Tondela
۵
۲
GD Chaves
Finished
۲۱:۰۰
Mexico
Primera Division, Clausura Playoffs
Tigres Uanl
۱
۰
CF Monterrey
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura Playoffs
Antigua Gfc
۲
۰
Deportivo Guastatoya
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group A
Treze FC PB
۰
۱
Nautico PE
Finished
۰۲:۴۵
Santa Cruz FC PE
۳
۳
Sampaio Correa FC MA
Finished
۰۰:۴۵
SD Imperatriz MA
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۳۰
ABC FC RN
۱
۲
Botafogo FC PB
Finished
۲۳:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Carlos Mannucci
۲
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۵:۳۰
CD Usmp
۲
۱
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۲۳:۰۰
Real Garcilaso
۳
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۱:۰۰
Pirata FC
۰
۱
Academia Cantolao
Finished
۲۰:۴۵
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Tweed United Reserves
۱
۱
Coomera Reserve
Finished
۰۷:۱۵
Colombia
Primera A, Apertura, Group A
Union Magdalena
۰
۲
America De Cali
Finished
۰۱:۰۰
Morocco
Botola
DHJ Difaa Hassani Jdidi
۱
۱
Hassania Union Sport Agadir
Finished
۰۲:۳۰
Australia
U20 NSW Premier League
Apia Leichhardt Tigers
۰
۱
MT Druitt Town Rangers
Finished
۰۷:۴۵
Italy
Serie C, Promotion Playoffs
AC Feralpisalo
۱
۰
US Catanzaro 1929
Finished
۲۲:۳۰
SS Arezzo
۳
۰
AS Viterbese Castrense
Finished
۲۰:۳۰
Carrarese Calcio 1908
۲
۲
AC Pisa 1909
Finished
۱۸:۰۰
SS Monza 1912
۱
۳
Imolese Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Potenza Calcio
۱
۱
Calcio Catania
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Copa de la Superliga
CA Tigre
۵
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۲:۱۵
Chile
Primera Division
Huachipato
۱
۰
Universidad De Concepcion
Finished
۲۱:۰۰
CD O'Higgins
۲
۱
Everton De Vina Del Mar
Finished
۰۳:۰۰
Coquimbo Unido
۱
۱
Deportes Iquique
Finished
۲۳:۳۰
Australia
Brisbane Premier League, Women
University Of Queensland FC
۳
۲
Virginia United
Finished
۱۲:۳۰
Australia
A-League, Playoffs
Perth Glory FC
۰
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
U20 Gaucho
Novo Hamburgo RS
۱
۰
EC Juventude RS
Finished
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Nacional RS
-
-
Uniao Harmonia FC RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Greece
Super League, Relegation/Promotion
AO Platanias
۰
۰
OFI Kreta
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group B
EC Juventude RS
۲
۰
BOA EC MG
Finished
۲۳:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Lala Fc
۰
۱
Estudiantes De Caracas
Finished
۲۳:۳۰
Academia Puerto Cabello
۴
۲
Deportivo Tachira
Finished
۰۰:۰۰
Caracas Fc
-
-
Metropolitanos Fc
Cancelled
۰۰:۰۰
Norway
2nd Division, Group 1
Bryne FK
۲
۲
Byaesen
Finished
۱۸:۳۰
Korea Republic
K-League 2
FC Anyang
۰
۱
Asan Mugunghwa FC
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
Divize E
FC Tvd Slavicin
۳
۲
FC Vsetin
Finished
۱۲:۴۵
MFK Havirov
۰
۳
FK San Jv Sumperk
Finished
۱۲:۴۵
Thailand
Thai League 1
Chiangrai United
۱
۰
Chonburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima FC
۴
۲
Chiangmai FC
Finished
۱۵:۳۰
Chainat FC
۰
۳
Ratchaburi Mitr Phol FC
Finished
۱۶:۳۰
Suphanburi FC
-
-
Muang Thong United
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Victoria Premier League, Women
Heidelberg United SC
۵
۲
Bayside United
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
Oxley United
۴
۱
Tarragindi Tigers Reserves
Finished
۰۷:۳۰
USA
Womens Premier Soccer League
Fc Golden State
۳
۲
Beach Futbol Club
Finished
۰۶:۳۰
Marin FC Alliance
۰
۴
San Ramon
Finished
۰۳:۳۰
La Villa FC
-
-
Beach Futbol Club
Cancelled
۰۶:۳۰
Japan
Nadeshiko League, Div 2, Women
Setagaya Sfida
۲
۲
AS Harima Albion
Finished
۰۹:۰۰
China
China League 2, South
Hangzhou Wuyue Qiantang
۰
۱
Zhejiang Yiteng
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Youth League
Arsenal Tula Youth
۱
۰
FK Krasnodar
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Football National League
FC Tom Tomsk
۲
۱
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۳:۳۰
FC Tyumen
۱
۲
FC Zenit-2 ST Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
FC Sibir Novosibirsk
۱
۰
FC Avangard Kursk
Finished
۱۴:۳۰
FC Krasnodar-2
۰
۰
FC Armavir
Finished
۲۰:۳۰
FC Luch Vladivostok
۱
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۱:۳۰
FC Ska-Khabarovsk
۱
۰
FC Nizhny Novgorod
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
FC Mordovia Saransk
۱
۰
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۱۶:۳۰
FC Tambov
۱
۰
FC Rotor
Finished
۱۶:۳۰
FC Chertanovo Moscow
۲
۱
FC Khimki
Finished
۱۷:۳۰
PFC Sochi
۰
۰
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۷:۳۰
International Youth
U17 European Championship, Knockout stage
Netherlands
۴
۲
Italy
Finished
۲۰:۰۰
China
China League 2
Beijing Ligong
۰
۰
Jilin Baijia FC
Finished
۱۲:۳۰
Slovakia
3. Liga
FC Nitra B
۱
۴
Tj Kovo Belusa
Finished
۱۳:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۲
۰
FC Wit Georgia
Finished
۲۱:۳۰
FC Locomotive Tbilisi
۱
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۹:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۰
۵
FC Chikhura Sachkhere
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Gaucho, 2nd Division
Serc Brasil RS
۲
۲
Associacao Esportiva E Recreativa Santo Angelo RS
Finished
۲۲:۳۰
Associacao Nova Prata de Esportes RS
۱
۲
Futebol Clube Santa Cruz RS
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
U21, Championship Group
Bohemians 1905
۱
۰
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۳:۳۰
Netherlands
Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
TOP Oss
۰
۲
Sparta Rotterdam
Finished
۱۹:۱۵
RKC Waalwijk
۲
۱
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
SC Cambuur
۱
۱
De Graafschap
Finished
۲۲:۳۰
GO Ahead Eagles
۲
۲
FC Den Bosch
Finished
۱۴:۴۵
Denmark
1st Division
Hvidovre IF
۰
۱
Viborg FF
Finished
۱۶:۱۵
Fremad Amager
۳
۴
Silkeborg IF
Finished
۱۶:۱۵
Lyngby BK
۲
۰
Naestved BK
Finished
۱۶:۱۵
FC Roskilde
۳
۲
FC Fredericia
Finished
۱۶:۱۵
Nykoebing FC
۳
۳
FC Helsingoer
Finished
۱۶:۱۵
Thisted FC
۲
۳
HB Koege
Finished
۱۶:۱۵
Chile
Primera B
Santiago Wanderers
۰
۳
Deportes Copiapo
Finished
۰۰:۰۰
Deportes Puerto Montt
۲
۱
Club De Deportes Temuco Sadp
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۱
۰
CD Melipilla
Finished
۰۲:۳۰
USA
National Womens Soccer League
Washington Spirit
۳
۱
Portland Thorns FC
Finished
۰۳:۳۰
Reign FC
۲
۱
SKY Blue FC
Finished
۰۰:۳۰
Denmark
Superligaen, Relegation / Promotion Playoffs
AC Horsens
۱
۱
Vendsyssel FF
Finished
۱۶:۳۰
Vejle BK
۰
۱
Hobro IK
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Kopparbergs/Goteborg FC
۳
۰
IF Limhamn Bunkeflo
Finished
۱۷:۳۰
KIF Orebro Dff
۱
۰
Kungsbacka Dff
Finished
۱۹:۳۰
Kristianstads Dff
۳
۰
Eskilstuna United
Finished
۱۹:۳۰
Vittsjo Gik
۰
۰
Pitea IF
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
FC Voluntari
۰
۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Boston River
۲
۱
Racing Club Montevideo
Finished
۲۳:۰۰
Cerro Largo FC
۰
۰
CA Progreso
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
San Martin de Mendoza
۱
۰
Penarol de Chimbas
Finished
۲۳:۳۰
Peru
Reserve League
Alianza Universidad De Huanuco
۰
۰
Alianza Lima
Finished
۲۲:۳۰
Carlos A Manucci
-
-
Sporting Cristal
Cancelled
۰۲:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Def. de Belgrano de Villa Ramallo
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima
Finished
۲۳:۰۰
Australia
Brisbane Capital League 2
Oxley United
۱
۰
Tarragindi Tigers
Finished
۰۹:۳۰
South Africa
Premier League, Relegation/Promotion
Maritzburg United
۱
۰
Royal Eagles
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Segunda Division
GV Maracay FC
۲
۰
Real Frontera FC
Finished
۰۰:۰۰
Denmark
2nd Division, Relegation Group
FC Sydvest 05 Tonder
۵
۰
BK Marienlyst
Finished
۱۶:۳۰
Slagelse BI
۱
۱
BK Avarta
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Superettan
Osters IF
۰
۱
Mjallby Aif
Finished
۲۰:۰۰
Trelleborgs FF
۲
۱
Orgryte IS
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۳
۰
IK Frej Taby
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Placement Matches 11-14
FC Dunav Ruse
۰
۱
FK Septemvri Sofia
Finished
۲۱:۳۰
FC Vereya
-
-
FC Vitosha Bistrica
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Faroe Islands
لیگ برتر
AB Argir
۲
۲
Tb/Fc Suduroy/Royn
Finished
۲۰:۳۰
Wales
Premier League, Europa League Playoffs
Bala Town FC
۱
۱
Cardiff Metropolitan University FC
Finished
۲۰:۴۵
Denmark
2nd Division, Championship Group
AB Gladsaxe
۱
۲
Brabrand IF
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
First League Women
Znk Pregrada
۴
۳
Znk Marjan
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Maardu Linnameeskond
۰
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
VfB Oldenburg
۳
۴
SC Weiche Flensburg 08
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jeddeloh II
۳
۳
SV Drochtersen/Assel
Finished
۱۶:۳۰
U.s.i. Lupo-Martini
۱
۲
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۲
۳
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Germania Egestorf/Langreder
۱
۳
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Hrvatski Dragovoljac
۰
۲
Gnk Dinamo Zagreb
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
NB II
Bekescsaba 1912 Elore
۰
۳
Kazincbarcikai SC
Finished
۱۷:۰۰
BFC Siofok
۲
۰
Cegledi Vse
Finished
۱۷:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
CSF Speranta Nisporeni
۱
۰
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۸:۳۰
FC Petrocub
۱
۱
FC Milsami
Finished
۲۰:۳۰
France
Championnat National U19, Group A
Entente SSG
۴
۳
US Orleans
Finished
۱۷:۳۰
US Quevilly-Rouen Metropole
۴
۳
Valenciennes FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Brasilis FC Ltda SP
۰
۳
EC Xv de Novembro de Jau SP
Finished
۱۷:۳۰
Guarulhos
۴
۰
Barcelona Esportivo Capela SP
Finished
۱۷:۳۰
Malaysia
Super League
Pahang FA
۰
۰
Perak Tbg FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Relegation Playoffs
Virtus Vecomp Verona
۱
۰
Rimini FC 1912
Finished
۱۸:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Admira Wacker Modling (A)
۴
۰
SKN St. Poelten II
Finished
۱۹:۰۰
Czech Republic
CFL
SK Zapy
۳
۲
SK Prevysov
Finished
۱۹:۳۰
Russia
PFL, West
Veles
۲
۰
Leningradets
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Wuppertaler SV
۲
۴
1. FC Cologne II
Finished
۱۶:۳۰
El Salvador
Liga Feminina, Clausura
AD Chalatenango
-
-
Santa Tecla
Cancelled
۰۱:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Krsko
۱
۳
NK Aluminij Kidricevo
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Ykkonen, Women
PK-35 Vantaa
-
-
Ilves/2
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Fram Larvik
۶
۱
Senja
Finished
۱۵:۳۰
Baerum
۳
۱
Alta IF
Finished
۱۶:۳۰
FK Mjoelner
۱
۳
Kjelsas
Finished
۱۸:۳۰
Grorud IL
۳
۰
Oppsal IF
Finished
۲۰:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Kolbotn
۰
۰
Klepp
Finished
۱۴:۳۰
Sandviken
۱
۳
LSK Kvinner
Finished
۱۷:۰۰
Roea
۲
۲
Avaldsnes
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Playoffs
Cd Tacon
۲
۰
CD Santa Teresa
Finished
۱۴:۳۰
Russia
PFL, Center
FC Zorkij Krasnogorsk
۱
۲
FC Torpedo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Khimik Novomoskovsk
۲
۱
Sokol Saratov
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Vandra JK Vaprus
۳
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۴:۳۰
Finland
U20 SM
IF Gnistan
۹
۰
Rips
Finished
۱۳:۳۰
VJS
۰
۱
FC Espoo
Finished
۲۰:۰۰
Serbia
Srpska Liga, Istok
SFS Borac Paracin
۶
۰
Puklovac
Finished
۱۳:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
FK Prva Iskra Baric
۱
۱
BASK Belgrade
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
Divize A
FK Admira Prague
۶
۱
FC Viktoria Marianske Lazne
Finished
۱۲:۴۵
Australia
Brisbane Capital League 3
Logan Roos FC
۰
۵
Ripley Valley FC
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga 2 Women, Seria 2
Luceafarul Filiasi
-
-
Olimpic Star Cluj
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Tweed United
۱
۵
Coomera
Finished
۰۹:۳۰
Argentina
Primera B Nacional, Promotion Playoffs
Independiente Rivadavia De Mendoza
۰
۱
CA Sarmiento
Finished
۰۴:۴۰
Italy
Serie B, Relegation Playoffs
US Salernitana 1919
-
-
Venezia
Cancelled
۲۰:۳۰