0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
FA Cup
Manchester City
۶
۰
Watford FC
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Bayern Munich
۵
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۰
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۸:۰۰
Werder Bremen
۲
۱
RB Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
VfL Wolfsburg
۸
۱
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Schalke 04
۰
۰
VfB Stuttgart
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC
۱
۵
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۸:۰۰
Fortuna Dusseldorf
۲
۱
Hannover 96
Finished
۱۸:۰۰
1. Fsv Mainz 05
۴
۲
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
SC Freiburg
۵
۱
1. FC Nuremberg
Finished
۱۸:۰۰
France
Ligue 1
Paris Saint Germain
۴
۰
Dijon Fco
Finished
۲۳:۳۰
Olympique Lyonnais
۴
۰
SM Caen
Finished
۲۳:۳۰
Lille Losc
۵
۰
Angers Sco
Finished
۲۳:۳۰
AS Monaco
۲
۰
SC Amiens
Finished
۲۳:۳۰
AS Saint Etienne
۳
۰
OGC Nice
Finished
۲۳:۳۰
FC Toulouse
۲
۵
Olympique Marseille
Finished
۲۳:۳۰
Montpellier Hsc
۱
۱
FC Nantes
Finished
۲۳:۳۰
Racing Strasbourg
۰
۲
FC Stade Rennes
Finished
۲۳:۳۰
FC Girondins Bordeaux
۰
۱
Stade De Reims
Finished
۲۳:۳۰
EA Guingamp
۲
۲
Olympique Nimes
Finished
۲۳:۳۰
Portugal
Primeira Liga
FC Porto
۲
۱
Sporting CP
Finished
۲۲:۰۰
SL Benfica
۴
۱
CD Santa Clara
Finished
۲۲:۰۰
Sporting Braga
۲
۰
Portimonense SC
Finished
۰۰:۰۰
CD Feirense
۲
۱
CD Aves
Finished
۱۹:۰۰
CS Maritimo Madeira
۰
۱
Boavista FC
Finished
۱۹:۰۰
Vitoria Setubal
۱
۳
Rio Ave FC
Finished
۱۹:۰۰
Ukraine
Premier League, Championship round
FC Dynamo Kiev
۲
۱
FC Mariupol
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga
UD Levante
۲
۲
Atletico Madrid
Finished
۱۵:۳۰
FC Sevilla
۲
۰
Athletic Bilbao
Finished
۱۸:۴۵
Real Valladolid
۰
۲
CF Valencia
Finished
۱۸:۴۵
CF Getafe
۲
۲
CF Villarreal
Finished
۱۸:۴۵
RC Celta De Vigo
۲
۲
Rayo Vallecano
Finished
۲۳:۱۵
Deportivo Alaves Sad
۲
۱
خیرونا
Finished
۲۳:۱۵
RCD Espanyol Barcelona
۲
۰
Real Sociedad
Finished
۱۸:۴۵
SD Huesca
۲
۱
CD Leganes
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Serie A
US Sassuolo Calcio
۰
۰
AS Roma
Finished
۲۳:۰۰
Udinese Calcio
۳
۲
Spal 2013
Finished
۱۷:۳۰
Genoa Cfc
۱
۱
Cagliari Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Russia
لیگ برتر
CSKA Moscow
۱
۰
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
۱۸:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۱
۲
FC Spartak Moscow
Finished
۲۰:۳۰
FC Ufa
۰
۲
FC Orenburg
Finished
۱۵:۳۰
Korea Republic
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
۳
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۱
۳
Ulsan Hyundai
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Inter Zapresic
۲
۳
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
HNK Rijeka
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۱:۳۰
Turkey
Super Lig
Trabzonspor
۲
۱
Besiktas JK
Finished
۲۰:۳۰
Antalyaspor AS
۳
۰
Yeni Malatyaspor
Finished
۲۰:۳۰
Japan
J.League
Oita Trinita
۱
۱
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۱:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Consadole Sapporo
Finished
۰۹:۳۰
Kashima Antlers
۵
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۰:۳۰
Yokohama F Marinos
۴
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۱
۰
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J.League 2
Omiya Ardija
۰
۰
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
Niigata Albirex
۲
۳
Ehime FC
Finished
۰۹:۳۰
Kagoshima United
۱
۲
Yokohama FC
Finished
۱۰:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۳
Ventforet Kofu
Finished
۰۹:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
FBC Melgar
۱
۱
Sport Boys Association
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Binacional
۱
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۱:۰۰
Union Comercio
۴
۰
UTC De Cajamarca
Finished
۲۰:۳۰
China
Chinese Super League
Guangzhou R&f FC
۳
۱
Beijing Renhe
Finished
۱۲:۰۰
Jiangsu Suning FC
۳
۱
Chongqing Lifan
Finished
۱۶:۰۵
Slovenia
PrvaLiga
NK Maribor
۳
۳
NK Triglav Kranj
Finished
۲۰:۰۰
NS Mura
۳
۰
ND Gorica
Finished
۲۲:۳۰
NK Domzale
۱
۱
NK Celje
Finished
۲۲:۴۵
NK Rudar Velenje
۱
۲
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۱۷:۴۵
Ecuador
Serie A
CSD Macara
۵
۱
Fuerza Amarilla SC
Finished
۲۳:۳۰
Independiente Del Valle
۱
۰
CD EL Nacional
Finished
۰۴:۴۵
Chile
Primera B
AC Barnechea
۰
۱
CD Cobreloa Calama
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Deportivo Santani
۰
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Chile
Primera Division
Deportes Union La Calera
۱
۲
Union Espanola
Finished
۰۲:۳۰
Club Deportivo Universidad Catolica
۵
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Palestino
۳
۰
Cobresal
Finished
۰۰:۰۰
Universidad De Chile
۱
۱
Colo Colo
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
لیگ برتر
Ismaily SC
۲
۰
EL Daklyeh
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
AC Goianiense GO
۳
۱
Criciuma EC SC
Finished
۰۲:۴۵
AA Ponte Preta SP
۱
۰
Operario Fec PR
Finished
۰۵:۰۰
Londrina EC PR
۱
۰
RB Bragantino SP
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Women, Knockout stage
Olympique Lyonnais
۴
۱
FC Barcelona
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
1st Division, Championship group
Apoel Nicosia
۴
۰
AEL Limassol
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
FNL
FC Zbrojovka Brno
۵
۰
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۷:۳۰
1 SC Znojmo FK
۰
۳
MFK Vitkovice
Finished
۱۷:۳۰
FC Mas Taborsko
۰
۱
FK Banik Sokolov
Finished
۱۷:۳۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
۳
۰
FK Varnsdorf
Finished
۱۷:۳۰
FK Pardubice
۰
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FK Usti Nad Labem
۲
۳
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۷:۳۰
1.sk Prostejov
۰
۰
MFK Chrudim
Finished
۱۷:۳۰
FK Viktoria Zizkov
۲
۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
Tobol Kostanay
۳
۰
FK Atyrau
Finished
۱۵:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۱
۱
FK Aktobe
Finished
۱۵:۳۰
FC Ordabasy
۳
۰
Taraz
Finished
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
۱
۲
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Eredivisie, Europa League Playoffs
FC Groningen
۲
۱
Vitesse Arnhem
Finished
۲۳:۱۵
Heracles Almelo
۰
۲
FC Utrecht
Finished
۲۱:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
1. FC Saarbrucken
۳
۱
SC Hessen Dreieich
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof Mannheim 07
۱
۰
1. Fsv Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
SC Freiburg II
۳
۱
FSV Frankfurt 1899
Finished
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۴
۱
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach 1921
۵
۴
SSV Ulm 1846
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۳
۳
Fc-Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
FK 03 Pirmasens
۱
۳
SV 07 Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
Offenbacher FC Kickers 1901
۰
۰
FC 08 Homburg-Saar
Finished
۱۶:۳۰
VfB Stuttgart II
۳
۱
VfR Wormatia 08 Worms
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Gold Coast United
۲
۲
Eastern Suburbs FC
Finished
۱۱:۳۰
China
China League 1
Changchun Yatai
۱
۱
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۲:۰۰
Shaanxi Chang AN Athletic FC
۱
۳
Guangdong Southern Tigers FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Sichuan Annapurna
۱
۲
Guizhou Hengfeng FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Beijing Sport University FC
۵
۱
Shanghai Shenxin
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۲
۰
Heilongjiang Lava Spring
Finished
۱۶:۰۰
Zhejiang Greentown FC
۱
۰
Xinjiang Tianshan Leopard
Finished
۱۶:۰۰
Meizhou Hakka FC
۲
۲
Qingdao Huanghai FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Nantong Zhiyun FC
۱
۰
Inner Mongolia Zhongyou FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۵
Belgium
First Division A, Playoffs 2A
Royal Charleroi SC
۲
۰
AS Eupen
Finished
۲۲:۳۰
ST. Truidense VV
۲
۱
KVC Westerlo
Finished
۲۲:۳۰
Kfco Beerschot Wilrijk
۱
۲
KV Oostende
Finished
۲۲:۳۰
USA
Major League Soccer
Montreal Impact
۰
۰
New England Revolution
Finished
۲۱:۳۰
Real Salt Lake
۳
۰
Toronto FC
Finished
۲۳:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FC Flora Tallinn
۲
۲
JK Narva Trans
Finished
۱۷:۳۰
Paide Linnameeskond
۲
۱
Tartu JK Tammeka
Finished
۲۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
CF Elche
۳
۰
CD Tenerife
Finished
۲۳:۰۰
AD Alcorcon
۰
۱
UD Extremadura
Finished
۱۸:۳۰
Vietnam
V-League
Song Lam Nghe AN
۰
۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
Finished
۱۴:۳۰
Vicem Hai Phong
۲
۲
CLB BD Thanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
SAI Gon FC
۳
۰
Viettel FC
Finished
۱۶:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Daejeon Citizen FC
۱
۲
Jeonnam Dragons
Finished
۱۲:۳۰
Ansan Greeners FC
۲
۳
Suwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Uniao Suzano AC SP
۰
۶
GE Mauaense SP
Finished
۰۲:۳۰
Uniao Barbarense
۲
۳
SE Itapirense SP
Finished
۲۳:۳۰
AA Inter Bebedouro SP
۱
۱
Catanduva FC SP
Finished
۲۳:۳۰
Paulista FC SP
۲
۰
Sao Jose EC SP
Finished
۲۲:۳۰
Maua Futebol
۱
۱
Flamengo SP
Finished
۲۲:۳۰
CA Mogi Das Cruzes SP
۱
۶
Amparo AC SP
Finished
۲۲:۳۰
Ireland
Premier Division
Sligo Rovers
۰
۰
Derry City
Finished
۲۳:۱۵
Italy
Serie B, Promotion Playoffs
Hellas Verona
۱
۱
Perugia Calcio Spa
Finished
۲۳:۳۰
Pescara Calcio
-
-
AS Cittadella
Cancelled
۲۳:۳۰
Australia
Victoria NPL2
Springvale White Eagles
۲
۳
Moreland Zebras
Finished
۰۹:۳۰
Austria
Bundesliga, Relegation Round
SV Mattersburg
۱
۰
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۳
۱
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
FC Admira Wacker Modling
۳
۲
FC Wacker Innsbruck
Finished
۱۹:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Ucv FC
-
-
Yaracuy FC
Finished
۰۰:۰۰
Morocco
Botola
Wydad Athletic Club Casablanca
۲
۲
Ittihad Tanger
Finished
۰۲:۳۰
Portugal
Segunda Liga
Sporting Braga B
۵
۱
SL Benfica B
Finished
۱۴:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۲
۲
FC Porto B
Finished
۱۴:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Relegation Round
Wisla Plock
۰
۰
Zaglebie Sosnowiec
Finished
۱۸:۰۰
Wisla Krakow
۴
۵
Miedz Legnica
Finished
۱۸:۰۰
WKS Slask Wroclaw
۴
۰
MKS Arka Gdynia
Finished
۱۸:۰۰
Korona Kielce
۰
۳
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
CFL
FK Litomericko
۲
۰
SK Sokol Brozany
Finished
۱۳:۰۰
FK Loko Vltavin
۱
۰
FK Dobrovice
Finished
۱۲:۴۵
FC Slavoj Vysehrad
۱
۰
FC Pisek
Finished
۱۲:۴۵
Tunisia
Ligue 1
Club S Hammam-Lif
۰
۰
Club Sportif Sfaxien
Finished
۱۸:۳۰
Etoile Sportive Sahel
۰
۰
Esperance Sportive De Tunis
Finished
۱۸:۳۰
Club Africain
۲
۰
US Tataouine
Finished
۱۸:۳۰
JS Kairouanaise
۰
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۸:۳۰
US Monastir
۳
۱
AS Gabes
Finished
۱۸:۳۰
Stade Gabesien
-
-
US Ben Guerdene
Cancelled
۱۸:۳۰
Stade Tunisien
۳
۰
Club A Bizertin
Finished
۱۸:۳۰
International Youth
U20 Sud Ladies Cup
France
۰
۱
Japan
Finished
۲۰:۰۰
Korea DPR
۴
۰
Haiti
Finished
۱۵:۰۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Atletico Fenix Montevideo
۱
۲
Penarol Montevideo
Finished
۲۳:۰۰
CA Cerro
۱
۰
CA Juventud De Las Piedras
Finished
۲۳:۰۰
CA River Plate
۲
۱
Rampla Juniors
Finished
۲۳:۰۰
Plaza Colonia
۱
۲
Liverpool Montevideo
Finished
۲۳:۰۰
Danubio FC
۰
۲
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Colombia
Primera A, Apertura, Group A
AD Pasto
۱
۱
Millonarios FC
Finished
۲۳:۳۰
Poland
I Liga
GKS Katowice
۱
۲
Bytovia Bytow
Finished
۲۰:۰۰
Rakow Czestochowa
۱
۲
Wigry Suwalki
Finished
۲۰:۰۰
Odra Opole
۳
۳
LKS Lodz
Finished
۲۰:۰۰
Puszcza Niepolomice
۳
۲
RKS Garbarnia Krakow
Finished
۲۰:۰۰
OKS Stomil Olsztyn
۲
۵
Stal Mielec
Finished
۲۰:۰۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
۱
۰
Warta Poznan
Finished
۲۰:۰۰
Chrobry Glogow
۱
۱
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۲۰:۰۰
GKS Jastrzebie
۵
۰
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
1. Liga, Relegation Round
FK Dukla Prague
۰
۰
1 FC Slovacko
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۰
۱
Bohemians Prague 1905
Cancelled
۱۹:۳۰
SFC Opava
۲
۱
1 FK Pribram
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Superliga, Championship round
MFK Zemplin Michalovce
۳
۳
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
MFK Ruzomberok
۱
۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
Finished
۱۹:۳۰
SKF Sered
۲
۳
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Nerang Reserves
۳
۲
Broadbeach United
Finished
۰۷:۱۵
India
Women's League
Sethu FC
۷
۰
Baroda Academy
Finished
۰۷:۰۰
Russia
Youth League
FC Yenisey Krasnoyarsk
۱
۱
Dinamo Moscow
Finished
۱۲:۳۰
Ural Ekaterinburg
۳
۱
Lokomotiv Moscow
Finished
۱۲:۳۰
FK Rostov
۱
۴
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
Divize B
Mostecky FK
۰
۱
Sokol Hostoun
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
Divize A
FK Mas Taborsko II
۲
۵
FK Spartak Sobeslav
Finished
۱۲:۴۵
FK Jindrichuv Hradec 1910
۰
۵
FK Tachov
Finished
۱۳:۰۰
Scotland
Premiership
Dundee FC
۲
۳
ST Mirren
Finished
۱۶:۰۰
Hamilton Academical FC
۲
۰
ST Johnstone FC
Finished
۱۶:۰۰
Motherwell FC
۳
۲
Livingston FC
Finished
۱۶:۰۰
Germany
3. Liga
1 FC Kaiserslautern
۴
۲
SV Meppen 1912
Finished
۱۶:۰۰
VfR 1921 Aalen
۱
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۰۰
Krefelder FC Uerdingen 05
۲
۳
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۰۰
VfL 1899 Osnabruck
۱
۴
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۰۰
VfL Sportfreunde Lotte 1929
۱
۲
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۶:۰۰
FC Carl Zeiss Jena
۴
۰
TSV 1860 Munich
Finished
۱۶:۰۰
SC Fortuna Cologne
۰
۲
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۰۰
FSV Zwickau
۲
۰
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۰۰
Karlsruher SC
۲
۳
Hallescher FC
Finished
۱۶:۰۰
Eintracht Braunschweig
۱
۱
Energie Cottbus
Finished
۱۶:۰۰
Turkey
1. Lig
Giresunspor
۳
۱
Altinordu FK
Finished
۱۸:۰۰
Genclerbirligi SK
۱
۲
Adana Demirspor
Finished
۱۸:۰۰
Istanbulspor AS
۲
۵
Denizlispor
Finished
۱۸:۰۰
Kardemir Karabukspor
۱
۶
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۸:۰۰
Adanaspor
۱
۴
Osmanlispor FK
Finished
۱۸:۰۰
France
National 2
CMS Oissel
۲
۱
Chartres FC
Finished
۲۰:۳۰
Stade Bordelais
۱
۱
Colomiers
Finished
۲۰:۳۰
Arras FA
-
-
FCSR Haguenau
Cancelled
۲۰:۳۰
International
International Friendly Games, Women
Canada
۳
۰
Mexico
Finished
۲۱:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Championship Round
PFK Beroe Stara Zagora
۰
۱
PFC CSKA Sofia
Finished
۲۲:۰۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۱
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۹:۳۰
PFC Cherno More Varna
۱
۰
PFK Botev Plovdiv
Finished
۱۷:۰۰
Russia
PFL, East
Zenit Irkutsk
۱
۰
FC Chita
Finished
۱۲:۳۰
Greece
U19 Super League
Atromitos Athinon
۴
۱
AEK Athens
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis
۱
۰
Lamia 1964
Finished
۱۷:۳۰
Aris
۳
۰
Apollon Smirnis
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
SV Rodinghausen
۴
۲
TV Herkenrath
Finished
۱۶:۳۰
FC Victoria Cologne
۱
۰
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
Bonner SC
۲
۳
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Dortmund II
۳
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۳
۰
SV 19 Straelen
Finished
۱۶:۳۰
ROT Weiss Oberhausen
۳
۳
SC Verl
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbrück
۵
۰
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
ROT Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۷
۰
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
۱۶:۰۰
VfB Auerbach 1906
۱
۰
SV Babelsberg 03
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
VfB Germania Halberstadt
۴
۰
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
Berliner AK 07
۲
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۰۰
FSV Budissa Bautzen
۱
۲
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Lokomotive Leipzig
۱
۲
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۲
۲
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۶:۰۰
VSG Altglienicke
۲
۴
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Superettan
Varbergs Bois
۱
۰
Halmstads BK
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League, Relegation round
FC Vorskla Poltava
۲
۰
FC Arsenal Kiev
Finished
۱۵:۳۰
FC Karpaty Lviv
۲
۰
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۸:۳۰
FC Olimpik Donetsk
۲
۱
FC Chernomorets Odessa
Finished
۲۱:۰۰
Panama
Liga Nacional de Ascenso, Playoffs
Atletico Chiriqui
۱
۱
SD Atletico Nacional
Finished
۰۵:۳۰
Spain
Copa del Rey Juvenil
Levante UD
۷
۱
Sevilla FC
Finished
۱۲:۳۰
Villarreal CF
۲
۱
Real Zaragoza
Finished
۲۰:۳۰
Granada Cf Youth
۲
۲
FC Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
CD Tenerife
۱
۲
Real Madrid
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Gomel
۲
۳
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۹:۱۵
Shakhter Soligorsk
۳
۰
Dinamo Minsk
Finished
۲۱:۰۰
Isloch
۳
۰
FC Vitebsk
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
Virsliga
BFC Daugavpils
۰
۳
Riga FC
Finished
۱۹:۳۰
Riga FC
-
-
BFC Daugavpils
Cancelled
۱۹:۳۰
FK Ventspils
۲
۲
Valmiera FK
Finished
۱۹:۴۰
Italy
Serie C, Relegation Playoffs
AS Lucchese Libertas 1905
۲
۰
AC Cuneo 1905
Finished
۲۰:۳۰
Paganese Calcio 1926
۲
۱
AS Bisceglie
Finished
۲۰:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Gold Coast United
۵
۱
Moreton Bay Jets
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Suburbs Fc
-
-
Sunshine Coast Fire
Cancelled
۱۰:۴۵
Peninsula Power FC
۱
۳
Lions FC
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Varazdin
۱
۰
NK Zagreb
Finished
۱۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
Suduva Marijampole
۲
۰
FC Stumbras
Finished
۲۰:۳۰
FK Panevezys
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
FK Palanga
۱
۳
Vilniaus Riteriai
Finished
۱۹:۳۰
Ecuador
Reserve League
LDU Quito Reserve
۴
۲
Club Deportivo Cuenca
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Concordia Chiajna
۰
۲
FC Dinamo Bucuresti 1948
Finished
۱۹:۳۰
CSM Politehnica Iasi
۱
۱
AFC Hermannstadt
Finished
۱۷:۰۰
Cyprus
1st Division, Relegation group
Anorthosis Famagusta
۰
۳
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
Enosis Neon Paralimni
۳
۲
Alki Oroklinis
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie A
Fluminense FC RJ
۲
۰
Boavista RJ
Finished
۲۲:۳۰
Romania
Liga 1, Championship round
U Craiova 1948 CS
۱
۲
FC Viitorul Constanta
Finished
۲۲:۳۰
AFC Astra Giurgiu
-
-
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Cancelled
۲۱:۰۰
Ireland
First Division
Cabinteely FC
۰
۵
Drogheda United FC
Finished
۲۲:۳۰
Cobh Ramblers
۲
۳
Limerick FC
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
CSYD Liniers
۱
۰
Juventud Unida San Miguel
Finished
۲۲:۰۰
Argentino de Rosario
۱
۱
Claypole
Finished
۲۲:۰۰
Real Pilar
۴
۱
CA Atlas
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro Serie A2, Women
America MG
۲
۱
Lusaca BA
Finished
۲۲:۳۰
Finland
Ykkonen
Ekenas Idrottsforening
۷
۲
Mypa Myllykoski
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Zone Privolzhye
Sdusshor-Volga-M
-
-
Khimik Dzerzhinsk
Finished
۱۷:۳۰
Syrian Arab Republic
Syrian League
Hutteen SC
-
-
Hirafyee Halab
Cancelled
۱۷:۳۰
Ukraine
Persha League Rivne Region
FC Sadove
۱
۰
Sokil Radyvyliv
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Seinajoen JK
۱
۲
FC Honka
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Zhytomyr Region
Fk Berdichiv
۰
۲
Polissya Stavky
Finished
۱۷:۳۰
Indonesia
Liga 1
Tira-Persikabo
۳
۰
Perseru Badak Lampung FC
Finished
۱۸:۰۰
Persib Bandung
۳
۰
Persipura Jayapura
Finished
۱۸:۰۰
Norway
2nd Division, Group 1
Egersunds
۴
۰
Sola FK
Finished
۱۸:۳۰
Nardo
۱
۱
Levanger
Finished
۱۸:۳۰
Malaysia
Super League
Pknp FC
۱
۱
Selangor FA
Finished
۱۸:۳۰
Kedah
۲
۱
Melaka United FC
Finished
۱۸:۳۰
KL Felda United FC
۱
۱
Terengganu FA
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League Two, Relegation/Promotion Playoffs
Berwick Rangers
۰
۳
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Khmelnytskyi Region
Fc Dunaivci
-
-
Iskra Teofipol
Cancelled
۱۸:۳۰
Scotland
Championship, Relegation/Promotion Playoffs
Queen of The South
۰
۰
Raith Rovers
Finished
۱۹:۳۵
Norway
2nd Division, Group 2
Sotra SK
۱
۰
Asker
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
Superligaen, European Playoffs
Randers FC
۲
۱
Aarhus GF
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Allsvenskan
AFC Eskilstuna
۱
۱
Helsingborgs IF
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League One, Relegation/Promotion Playoffs
Clyde FC
۲
۰
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Codru Lozova
۱
۲
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۱۸:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
-
-
FC Dinamo Auto
Cancelled
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
FC Dornbirn 1913
-
-
SC Schwaz
Cancelled
۱۸:۳۰
VfB Hohenems
-
-
FC Langenegg
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Kitzbuehel
۰
۱
SC Rheindorf Altach II
Finished
۱۹:۰۰
Slovakia
Superliga, Relegation round
FK Senica
۳
۱
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Finished
۱۹:۳۰
AS Trencin
۴
۰
FK Zeleziarne Podbrezova
Finished
۱۹:۳۰
FC Nitra
۰
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
WSC Hertha
۱
۲
TUS Bad Gleichenberg
Finished
۱۹:۳۰
RZ Pellets Wac (A)
۵
۰
Atsv Stadl-Paura
Finished
۱۹:۳۰
Union Gurten
۲
۲
SK Sturm Graz (A)
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Stadlau
۳
۱
SV Schwechat
Finished
۱۶:۳۰
SV Leobendorf
۱
۱
Ask-Bsc Bruck/Leitha
Finished
۱۹:۰۰
International Youth
U20 Friendly Games
Ukraine
۱
۱
South Africa
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Gaucho, 2nd Division
SC 12 Hours RS
۰
۴
Gremio Sapucaiense RS
Finished
۲۲:۳۰
Italy
Supercoppa Serie C
SS Juve Stabia
۲
۲
Virtus Entella
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group B
Tombense FC MG
۱
۱
Luverdense EC MT
Finished
۲۳:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Augsburg II
۱
۱
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۲
۳
VfR Garching
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Rosenheim
۱
۰
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۶:۳۰
FC Memmingen
۴
۲
SV Schalding-Heining
Finished
۱۶:۳۰
SV Heimstetten
۳
۱
FV Illertissen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Schweinfurt 05
۳
۱
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Greuther Furth II
۱
۰
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۲
۱
FC Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg II
۲
۲
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Chiangmai United
۰
۳
Navy Football Club
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Hannover 96 II
۱
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۵:۳۰
BSV SW Rehden
۱
۱
VfL Wolfsburg II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Luebeck
۵
۲
VfL Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
U21 Championship, Group I
Zorya Lugansk
۱
۳
Shakhtar Donetsk
Finished
۱۳:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Avondale FC
-
-
Bentleigh Greens SC
Cancelled
۰۷:۰۰
Australia
U20 Victoria Premier League 2
Springvale White Eagles
-
-
Moreland Zebras FC
Cancelled
۰۷:۳۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, Western Australia
Queens Park SC
-
-
Warnbro Strikers
Cancelled
۰۸:۳۰
Australia
Victoria State League 2, South East
Knox City FC
-
-
Heatherton United SC
Cancelled
۱۰:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
FC Petrikovka
-
-
VPK Agro Magdalinovka
Cancelled
۱۱:۳۰
Russia
Moscow Region Championship
Argent Al Yans-zvezda Zvenigorod
-
-
Fc Krasnoznamensk-2
Cancelled
۱۱:۳۰
Gorky-2 Odintsovo
۳
۷
Fk Nara
Finished
۱۳:۳۰
FC Odintsovo
۳
۲
Vibor Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
FC Schelkovo
۳
۳
Fk Kotelniki-m
Finished
۱۴:۰۰
China
China Super League Reserve
Beijing Guoan
-
-
Tianjin Quanjian
Cancelled
۱۲:۰۰
Czech Republic
MSFL
FC Viktoria Otrokovice
۴
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۲:۴۵
FC Odra Petrkovice
-
-
Rymarov
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
Krajsky prebor
FK Luhacovice
۴
۰
Skastice
Finished
۱۲:۴۵
Slovakia
1. League Women
SK Slovan Bratislava
۲
۰
Partizan Bardejov
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Saint Petersburg First League
Kolomyagi-47
۱
۱
Neva Legirus D
Finished
۱۳:۳۰
Market Sveta
۰
۴
Parus
Finished
۱۳:۳۰
Algoritm
-
-
Fortune Inn
Cancelled
۲۱:۰۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
PK-35 Vantaa II
۶
۰
Puistolan Urheilijat
Finished
۱۳:۳۰
Zambia
Premier League, Group A
Green Buffaloes
۲
۱
Kitwe United FC
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Fart
۰
۲
Trondheims-Orn
Finished
۱۳:۳۰
Stabaek
۰
۱
Arna-Bjornar
Finished
۱۶:۰۰
Valerenga
۰
۱
Lyn
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Pohja-Tallinn JK Volta
۲
۱
Nomme JK Kalju
Finished
۱۴:۳۰
Finland
U20 SM
HJK Helsinki
۱
۴
TPS Turku
Finished
۱۴:۴۵
Thailand
Thai League 1
Samut Prakan City FC
۱
۱
Prachuap FC
Finished
۱۵:۱۵
Port FC
۱
۱
Bangkok United
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
U19 1st Division
FC Vysocina Jihlava
۲
۴
FC Banik Ostrava
Finished
۱۵:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK Aluminij
۳
۰
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division, Championship Group
Vanlose IF
۱
۱
HIK Hellerup
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۰
۲
Kolding IF
Finished
۱۵:۳۰
Brønshøj BK
۲
۱
Middelfart
Finished
۱۷:۳۰
Skive IK
۰
۱
Ringkobing IF
Finished
۱۷:۳۰
B 93 Kopenhagen
۱
۲
Jammerbugt FC
Finished
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Landesliga Niederösterreich
SC Ortmann
۱
۰
Usc Indat Rohrbach
Finished
۱۵:۳۰
Russia
PFL, Center
FK Kaluga
۱
۰
Kvant Obninsk
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 3
BTU United
-
-
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division, Relegation Group
Vejgaard BK
۲
۲
Hillerod Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Tarup-Paarup IF
۲
۰
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
Dalum IF
۳
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Skovshoved IF
۱
۱
Odder Igf
Finished
۱۷:۳۰
Palestine
West Bank Cup
Hilal Al-Quds
-
-
Islami Qalqilya
Finished
۲۳:۳۰