0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Youth
U21 European Championship, Group A
Italy
-
-
Poland
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
-
-
Belgium
inprogress
۲۱:۰۰
International
Copa America, Group A
Bolivia
۱
۳
Peru
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
۰
۰
Venezuela
Finished
۰۵:۰۰
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Urawa Red Diamonds
۱
۲
Ulsan Hyundai
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai Sipg
۱
۱
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۳
۲
Selangor FA
Finished
۱۷:۳۰
Kuala Lumpur FA
۰
۱
Melaka United FC
Finished
۱۷:۳۰
International
World Cup, Women, Group D
Japan
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Scotland
-
-
Argentina
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Paide Linnameeskond
-
-
FC Kuressaare
inprogress
۲۰:۳۰
FCI Levadia Tallinn
-
-
JK Narva Trans
inprogress
۲۱:۰۰
Japan
J. League Cup, Playoffs
FC Tokyo
۱
۰
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۴
Gamba Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
International
CONCACAF Gold Cup, Group D
Panama
۲
۰
Trinidad & Tobago
Finished
۰۴:۰۰
USA
۴
۰
Guyana
Finished
۰۶:۳۰
Norway
NM Cup
Baerum
-
-
Valerenga IF
inprogress
۲۰:۳۰
Tromsdalen Uil
-
-
Sarpsborg 08
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Levanger
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bryne FK
-
-
FK Haugesund
inprogress
۲۱:۳۰
Ullensaker/Kisa
-
-
Rosenborg BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fram Larvik
-
-
Stromsgodset IF
inprogress
۲۰:۳۰
Stroemmen IF
-
-
Lillestrom SK
inprogress
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
-
-
Viking FK
inprogress
۲۰:۳۰
Sandefjord Fotball
-
-
Odds BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Skeid Fotball
-
-
Ranheim
inprogress
۲۰:۳۰
Sogndal Fotball
-
-
SK Brann
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Grorud IL
-
-
Mjondalen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Nest-Sotra
-
-
Kfum Oslo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۰
۱
FC Honka
Finished
۲۰:۰۰
International Clubs
AFC Cup, Group D
FC Khujand
۳
۲
FK Istiklol
Finished
۱۷:۰۰
Altyn Asyr FC
۳
۱
FC Dordoi Bishkek
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
U20 Paulista 1st Division
AA Ponte Preta SP
-
-
Rio Claro FC SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
China
China League 2
Qingdao Red Lions
۱
۰
Zibo Cuju FC
Finished
۱۲:۰۰
International Clubs
AFC Cup, Group E
Minerva Punjab
۱
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۴:۰۰
Abahani Limited Dhaka
۵
۰
Manang Marshyangdi
Finished
۱۶:۱۵
International Clubs
AFC Cup, Knockout stage
Becamex Binh Duong
۱
۰
PSM Makassar
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
AFC Cup, Group I
Wofoo Tai PO
۳
۳
Kitchee SC
Finished
۱۶:۳۰
April Twenty-Five
-
-
Hang Yuen
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
International
International Friendly Games
South Africa
-
-
Angola
Cancelled
۲۰:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Viktoria Plzen
۲
۰
FK Banik Sokolov
Finished
۱۹:۰۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
۱
۲
1 FK Pribram
Finished
۱۳:۳۰
FC Fastav Zlin
۰
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۰۰
SV Turkgucu Ataspor Munchen
-
-
SV Pullach
inprogress
۲۰:۳۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۴
۰
NK Triglav Kranj
Finished
۲۰:۰۰
NS Mura
۱
۴
Ferencvarosi TC
Finished
۱۳:۳۰
SKF Sered
۶
۰
FK Dubnica Nad Vahom
Finished
۱۸:۳۰
FK Jablonec
۳
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
OFK Gradina Srebrenik
-
-
FK Tuzla City
inprogress
۲۰:۳۰
SFC Opava
۴
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۳:۰۰
FK Shkendija
-
-
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۲۰:۳۰
Olympiacos Piraeus
-
-
FC Viitorul Constanta
Finished
۲۰:۳۰
NK Maribor
-
-
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
۲۰:۰۰
El Salvador
-
-
CD Mar Y Plata
inprogress
۰۱:۰۰
FK Cukaricki
-
-
FK Proleter Novi Sad
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Widzew Lodz
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
FC Sochi-04
-
-
FC Luch
Finished
۱۹:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
-
-
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
Beroe Stara Zagora
-
-
FK Akademija Pandev
Finished
۱۹:۳۰
Chemik Police
-
-
MKS Pogon Szczecin
Finished
۲۰:۰۰
SV Calberlah
-
-
Eintracht Braunschweig
inprogress
۲۱:۰۰
Chemnitzer FC
-
-
VfL Pirna-Copitz
inprogress
۲۱:۰۰
NK Domzale
-
-
NK Sampion Celje
inprogress
۲۱:۳۰
VfR Garching
-
-
1.fc Garmisch-partenkirchen
inprogress
۲۲:۰۰
Russia
Zone Golden Ring
Tekstilschik-m Ivanovo
-
-
Fakel Kirov
Finished
۱۷:۳۰
Sshor Volga Tver Region
-
-
Torpedo-M Sdysshor Vladimir
Finished
۱۸:۳۰
Agat Gavrilov-yam
-
-
Sdyusshor Vologda
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Superettan
Jonkopings Sodra IF
-
-
Varbergs Bois
inprogress
۲۱:۰۰
Philippines
Philippines Football League
Global Makati FC
۳
۱
Air Force FC
Finished
۱۲:۰۰
Green Archers United
۰
۰
Stallion FC
Finished
۱۵:۳۰
Mendiola Fc
۳
۶
Kaya Fc-iloilo
Finished
۱۲:۳۰
Finland
Ykkonen
TPV Tampere
۱
۳
FC Haka Valkeakoski
Finished
۲۰:۰۰
Mypa Myllykoski
۳
۱
Turku PS
Finished
۲۰:۰۰
FF Jaro
۳
۰
Ekenas Idrottsforening
Finished
۲۰:۰۰
AC Kajaani
۱
۳
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
USA
US Open Cup
Houston Dynamo
۲
۳
Minnesota United FC
Finished
۰۳:۳۰
Columbus Crew
۲
۳
Atlanta United FC
Finished
۰۳:۳۰
Thailand
FA Cup
Air Force United FC
۰
۸
Chiangrai United
Finished
۱۵:۳۰
Samut Prakan City FC
۱
۱
Army United FC
Finished
۱۶:۳۰
Rayong FC
۰
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۶:۳۰
Buriram United FC
۴
۱
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
Navy Football Club
۰
۵
Trat FC
Finished
۱۶:۳۰
Singburi Fc
۱
۴
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Port FC
۴
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۶:۳۰
Krabi FC
۱
۳
Thailand Honda FC
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Russia
Moscow Championship
Strogino-2
-
-
Rosich-2
Finished
۱۹:۰۰
Poland
III Liga, Group 1
KS Ursus Warszawa
-
-
KS Legionovia Legionowo
inprogress
۲۰:۳۰
LKS 1926 Lomza
-
-
Olimpia Zambrow
inprogress
۲۰:۳۰
MKS Kaczkan Huragan Morag
-
-
Polonia Warszawa
inprogress
۲۰:۳۰
Swit Nowy Dwor
-
-
Pelikan Lowicz
inprogress
۲۰:۳۰
Legia II Warszawa
-
-
Sokol Aleksandrow Lodzki
inprogress
۲۰:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
-
-
Unia Skierniewice
inprogress
۲۰:۳۰
Victoria Sulejowek
-
-
Ruch Wysokie Mazowieckie
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Privolzhye Cup
Krylia Sovetov Cpf Samara
۱
۱
Sokol Saratov B
Finished
۱۵:۳۰
Dorozhnik Kamenka
-
-
Lokomotiv Rpm Nizhniy Novgorod
Finished
۱۸:۳۰
Chuvashia-Dyussh Cheboksary
۲
۱
Rcpf Nizhny Novgorod-m
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie A
VASCO DA GAMA RJ
-
-
Flamengo RJ
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
FC Lozovatka
-
-
FC Petrikovka
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League Reserve
Beerwah Glasshouse SC
۲
۰
Nambour Yandina FC
Finished
۱۳:۰۰
Georgia
Cup
FC Rustavi
-
-
FC Sioni Bolnisi
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Mitchelton
۲
۵
Gold Coast United
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Gold Coast Midweek Metro South
Southport
۴
۳
Tally Valley Yellow
Finished
۱۳:۳۰
Robina City
-
-
Mudgeeraba
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Sunshine Coast Premier League
Beerwah Glasshouse United
۲
۱
Nambour Yandina United SC
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Krasnodar Krai Championship
FC Kuban Krasnodar
۱
۰
Spartak Gelenjik
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Ternopil Region
Nyva Terebovlia
-
-
FC Zbruch Pidvolochysk
Finished
۱۸:۳۰
FC Agron Velykiy Gay
-
-
Fc Podillia Berezovytsya
inprogress
۱۹:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
Stepojevac Vaga
-
-
FK Sremcica
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone SFD/NCFD
Aksai Rostov On Don
-
-
Fc Ardon
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kiev Region
Avangard Bziv
-
-
Hild Lyubomyr Stavyshe
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Atlantis FC
-
-
Toeoeloen Taisto
inprogress
۲۰:۴۵
HIFK 2
-
-
FC HIK
inprogress
۲۱:۴۵
Sweden
Division 2, Sodra Svealand
IFK Aspudden-Tellus
-
-
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۲:۰۰
Huddinge IF
-
-
Varmbols FC
inprogress
۲۲:۱۵
USA
Womens Premier Soccer League
FC Dallas
۰
۰
Southstar Fc
Finished
۰۴:۳۰
USA
USL, Championship
Reno 1868 FC
۰
۳
Phoenix Rising FC
Finished
۰۷:۰۰
Ukraine
Vyscha League Chernivtsi Region
Fc Terebleche
-
-
Fc Tom Studio
Finished
۱۹:۰۰
Poland
Puchar Polski, Women
Czarni Sosnowiec
-
-
Medyk Konin
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Zone Privolzhye
Lada Dimitrovgrad
-
-
Sdusshor-14-volga
inprogress
۱۶:۳۰
Russia
Zone Chernozemeye
FC Metallurg-Oemk
-
-
Oryolgu
inprogress
۱۸:۳۰
Torpedo Volzhskiy
-
-
FK Tambov Youth
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lokomotiv-d Liski
-
-
Krasnyy-Sgafkst Smolensk
inprogress
۲۰:۳۰
Lithuania
LFF Cup
Marijampole City FA
-
-
FK Suduva
inprogress
۲۰:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Estudiantes De Caracas
-
-
Deportivo La Guaira
inprogress
۲۱:۳۰
Monagas Sc
-
-
Metropolitanos Fc
inprogress
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
LPS Laajasalon
-
-
Puistolan Urheilijat
inprogress
۲۱:۴۵
Russia
Saint Petersburg Higher League
Sertolovo
-
-
Zvezda St Petersburg
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Catarinense, Serie B
Barra FC
-
-
Concordia SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
Gremio FB Porto Alegrense RS
-
-
SC Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Sao Jose RS
-
-
EC Guarani RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Rio de Profissionais
Barra Mansa FC
-
-
Bonsucesso
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CFRJ / Marica
-
-
Friburguense RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Boston River
-
-
Racing Club Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
Mesquita RJ
-
-
Barcelona EC RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Comber Rec
-
-
Cliftonville LFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Crusaders Strikers
-
-
Sion Swifts
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Glentoran Belfast United
-
-
Derry City Ladies
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰